خانه / پزشکی / علایم سلامتی بدن

علایم سلامتی بدن

علایم سلامتی بدن
علایم سلامتی بدن

علایم سلامتی بدن – ثروت حقیقی سلامتی است- این تکه کلام قدیمی ممکن است دیگر کمی کلیشه‌ای به نظر برسد- اما همچنان حقیقتی را بیان می‌کند- سلامتی- مهم‌ترین دارایی ماست- پس باید آن را بالاترین اولویت زندگی‌مان قرار دهیم

علایم سلامتی بدن

روت حقیقی- سلامتی است. این تکه کلام قدیمی ممکن است دیگر کمی کلیشه‌ای به نظر برسد- اما همچنان حقیقتی را بیان می‌کند. سلامتی- مهم‌ترین دارایی ماست- پس باید آن را بالاترین اولویت زندگی‌مان قرار دهیم. حالا سوالی که ایجاد می‌شود این است که چطور خواهید فهمید بدن شما سالم و آماده‌ی جوش و خروش و گذراندن زندگی است؟ ما در این مطلب برخی از علاماتی که نشان دهنده‌ی سلامت شما هستند را فهرست کرده‌ایم. ادامه‌ی این متن را بخوانید تا با این علامت‌ها آشنا شوید. اگر صبح‌ها که از خواب بیدار می‌شوید سرحال هستید و آماده‌اید تا جهان را زیر پاهایتان فتح کنید- این اولین علامتی است که شما سلامتید. اگر می‌توانید پس از بالا رفتن از پله‌ها همچنان تنفستان را کنترل کنید و بصورت عادی راه بروید- تبریک می‌گوییم! شما سلامتید. اگر شما در عوض پوستی رنگ پریده- دارای پوستی درخشان هستید- به کارت سلامت خود یک امتیاز دیگر بیفزایید.

 

علایم سلامتی بدن
علایم سلامتی بدن

اگر معده‌تان هم روبراه است و بصورت منظم به دستشویی می‌روید- یبوست ندارید و معده‌تان ترش نمی‌کند- می‌توانید خوشحال باشید که میزان سلامت شما در حال افزایش است. اگر تمام روز را کار می‌کنید و در پایان روز هم هنوز برای آماده کردن یک شام کوچک برای همسرتان انرژی دارید- کلاهتان را بالا بیندازید! اگر دندان‌هایی سالم و بی نقصی دارید و با لبخندهای جادویی خود اطرافیان را جذب می‌کنید- پس برای اینکه خوشحال باشید دلیل کافی دارید.اگر اشتهایتان خوب است- نه حریصید و نه کم اشتها- نشان می‌دهد که بدنتان سلامت و روبراه است. اگر ناخن‌های شما صورتی رنگ و سفت و محکم هستند- شما سلامتید. اگر در حال مبارزه با بی خوابی- یا پاره شدن خوابتان نیستید- پس سالم و قبراقید. خوب خوابیدن در شبانگاه- شاخصی مهم برای سلامت است.اگر زمانی که دیگران سرفه می‌کنند و هوای داخل بدنشان را به بیرون می‌دمند شما عطسه نمی‌کنید- آنگاه قطعا سیستم دفاعی بدنتان به خوبی کار می‌کند. داشتن مصونیت در برابر سرماخوردگی و عفونت‌های جزیی- علامت سلامتی شماست.اگر احساس می‌کنید که به خوبی استرس خود را کنترل می‌کنید و بیش از اندازه یا به طور غیر معمول خشمگین نمی‌شوید- بدان معناست که روان شما نیز سلامت است.

 

علایم سلامتی بدن
علایم سلامتی بدن

اگر همه چیز در زندگی عشقی و تمایلات جنسی شما خوب و منظم است- امتیاز دیگری به کارت سلامت خود اضافه کنید.بسیار خب دوستان- از زندگی سالم و سعادتمند خود لذت ببرید- منظم ورزش کنید و مواد غذایی سالم و مغذی بخورید تا سلامتی‌تان برای همیشه حفظ شود. سلامتی و سرحالی شما- آرزوی همیشگی ماست.

مطلب پیشنهادی

عوارض سفره یکبار مصرف

عوارض سفره یکبار مصرف

عوارض سفره یکبار مصرف – آیا می دانید سفره های یکبار مصرف چه عوارضی دارند؟ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *